Wandelweekend 2012

Rotterdamse Wandelsport Vereniging

Beatrixpark Schiedam, zaterdag 26 op zondag 27 mei 2012

Vanuit Handbalvereniging D.W.S. organiseerde de R.W.V. met behulp van vrijwilligers van diverse andere verenigingen wederom haar Wandelweekend en de daarbij behorende Schie- en Delflandtochten. De wandeltochten (tot 25 km) gingen zaterdagochtend al van start. Voor de wedstrijdlopers van het Wandelweekend was de eerste starttijd 12.00 uur op zaterdag (de 24 uur en de 50 km), gevolgd door 18.00 uur (100 km) en 20.00 uur (50 mijl). De grote wedstrijdronde was 3925,21 meter lang en voor de 24 uur (en het passend maken van de diverse afstanden) was er ook een klein rondje van 990 meter.

Naast de winst op deze onderdelen stond ook een aantal titels op het spel. Door 100 mijl binnen 24 uur af te leggen kon men de titel Continental Centurion verdienen, als men 100 km binnen 11,5 uur loopt wordt men Honderdman en met het lopen van 50 mijl binnen 12 uur (waarbij men op de 50 mijl dient te starten) mag men zich Kennedyvriend noemen. Verder werden er Long Distance Walker stempels uitgedeeld voor lopers die meer dan 105 km liepen en waren er Kennedywalker stempels voor deelnemers die op de 80 km startten en deze ook uit liepen.

Het was het hele weekend erg warm (25 graden overdag en krap 20 graden ís nachts) en er viel geen neerslag. Omdat dit de eerste warme week van het jaar was, waren de deelnemers nog niet gewend aan de hitte en waren er dus veel uitvallers te betreuren. Het meest heftige incident kwam helaas op naam van Cees Versteeg, die in elkaar zakte in de woonwijk van Schiedam en per ambulance naar het ziekenhuis werd gebracht: hij maakt het inmiddels goed.

Uiteindelijk won Adrie Zoon de 24 uur (hij liep 100 mijl in 22.23.29) en Sandra Brown was de eerste die de 100 mijl volbracht. Op de 100 km waren er geen deelnemers die de finish bereikten, de 50 mijl werd gewonnen door Rob Tersteeg en op de 50 km was Dave Bindervoet als eerste binnen. Er waren twee nieuwe Continental Centurions en maar liefst twintig nieuwe Kennedyvrienden.

 

24 uur en 100 mijl

Starttijd: 12.00 uur zaterdag

place

license (w), no license (p)

name

club

country

year of birth

time

distance (km)

Continental Centurion

1

p

Adrie Zoon

RWV

NED

55

24.06.54

172,744

305

2

w

Sandra Brown (f)

Surrey WC

GBR

49

20.30.23

160,934

131

3

w

Frank van der Gulik

sv de LAT

NED

77

20.35.37

160,934

343

4

p

Fabiaan de Roeck

RWV

BEL

64

21.05.28

160,934

389 (new)

5

p

Harm Voortman

sv de LAT

NED

63

21.32.24

160,934

365

6

p

Jantinus Meints

 

NED

58

21.50.33

160,934

388

7

p

Hein Sanders

RWV

NED

64

23.15.01

160,934

390 (new)

8

w

Chris Flint

Surrey WC

GBR

44

24.04.38

150,149

332

9

p

Bertus van Ginkel

RWV

NED

61

23.59.45

147,214

 

10

w

Wim van Capelle

Ciko '66

NED

55

20.50.27

141,309

369

11

p

Ger Reneerkens

RWV

NED

58

24.00.07

132,504

125

12

p

Marry Heuvelman-Goudriaan (f)

RWV

NED

43

21.43.01

125,609

368

13

w

Sailash Shah

Lancashire

GBR

64

20.16.27

117,759

 

14

p

Cor Brasser

wsv de Laatste Loodjes

NED

52

19.14.16

113,834

 

15

p

Jurgen Mol

wsv Mol

BEL

74

23.58.21

112,879

 

16

p

Ilona Klinkendon (f)

RWV

NED

63

15.41.41

109,909

346

17

p

Arie Klootwijk

wsv Marijke Barendrecht

NED

55

15.41.41

109,909

387

18

p

Dwight de Kluijver

KNBLO-NL

NED

76

16.08.15

109,909

 

19

p

Con Bollmann

RWV

NED

44

16.16.11

109,909

303

20

p

Jan Dinnissen

 

NED

55

17.34.12

109,909

 

21

p

Hanny Klumpkens (f)

OLAT

NED

49

18.22.00

109,909

359

22

p

Ernst Westerhoff

OLAT

NED

39

15.29.05

105,984

281

23

p

Remi Cnudde

Parkvrienden

BEL

55

15.43.39

105,984

 

24

p

Jannie Bos (f)

FLAL, sv de LAT

NED

55

15.47.55

105,984

 

25

p

Hans Pranger

OLAT

NED

43

16.56.49

105,984

371

26

p

Peter van den Brink

OLAT

NED

64

18.34.11

105,984

 

27

p

Willy Janssen

 

NED

53

20.31.27

105,984

 

28

w

Iain Thomson

Surrey WC

GBR

47

21.35.39

105,984

 

DNF

w

Guido Vermeir

RWV

BEL

58

12.36.36

102,059

380

DNF

p

Ludo Schaerlaeckens

AC WIBO

BEL

60

13.41.30

102,059

286

DNF

p

Corina Riezebos (f)

RWV

NED

65

14.50.26

102,059

 

DNF

p

Gerard van der Klift

RWV

NED

38

17.09.27

82,434

 

DNF

w

Kathy Crilley (f)

Surrey WC

GBR

47

23.59.28

81,479

 

DNF

w

Dennis van Reeden

OLAT

NED

89

09.50.43

70,659

 

DNF

w

Cees Versteeg

RWV

NED

66

07.24.37

54,959

 

DNF

w

Ton van Andel

RWV

NED

58

05.57.56

47,109

65

DNF

p

Appie Bos

FLAL, sv de LAT

NED

47

05.44.36

39,259

 

DNF

p

Coert Peeters

sv de LAT

NED

63

04.44.28

35,334

370

DNF

p

Gerrit Arfman

OLAT

NED

46

04.12.44

27,484

 

DNF

p

Ton Telkamp

KNBLO-NL

NED

58

03.14.30

23,559

 

 

 

100 km

Starttijd: 18.00 uur zaterdag

place

license (w), no license (p)

name

club

country

year of birth

time

distance (km)

Honderdman

DNF

w

Paul Koks

Hg Atletiek

NED

65

03.25.13

21,500

 

 

 

50 mijl

Starttijd: 20.00 uur zaterdag

place

license (w), no license (p)

name

club

country

year of birth

time

distance (km)

Kennedyvriend

1

w

Rob Tersteeg

RWV

NED

76

09.22.03

80,467

379 (new)

2

w

Ed Voogt

RWV

NED

59

09.43.40

80,467

380 (new)

3

p

Martien van Achterberg

RWV

NED

43

10.27.37

80,467

327

4

p

Ties van den Berg

sv de LAT

NED

63

10.27.37

80,467

292

5

w

Gareth Davies

AVAAC

GBR

61

10.34.19

80,467

381 (new)

6

p

Luc Soeteweij

RWV

BEL

61

10.36.01

80,467

344

7

p

Eric-Jan van Oorschot

OLAT

NED

65

10.44.33

80,467

328

8

p

Wilko van Nieuwenhuyzen

OLAT

NED

66

10.49.37

80,467

349

9

p

Herwin Weststrate

WK DIO

NED

84

10.54.35

80,467

382 (new)

10

p

Jajo Wit

sv de LAT

NED

51

10.57.16

80,467

383 (new)

11

p

Bert Pakvis

Haaglanden

NED

55

11.06.01

80,467

330

12

p

Ronald Cuijlits

WS'78

NED

65

11.11.13

80,467

336

13

p

Piet van der Kroft

RWV

NED

44

11.15.23

80,467

261

14

p

Alan Guit

 

GBR

91

11.19.20

80,467

384 (new)

15

w

Karen Davies (f)

Birchfield

GBR

61

11.26.47

80,467

385 (new)

16

p

Rick Liesting

Colmschate

NED

77

11.34.31

80,467

386 (new)

17

p

Koos van der Maden

RWV

NED

48

11.37.43

80,467

388 (new)

18

p

Rino Hamelink

OLAT

NED

69

11.37.43

80,467

387 (new)

19

p

Teun Slooten

KNBLO-NL

NED

58

11.39.58

80,467

389 (new)

20

p

Henk Vink

OLAT

NED

56

11.42.02

80,467

277

21

p

Frans de Roo

wsv Dordtse Vierdaagse

NED

57

11.43.15

80,467

390 (new)

22

p

Aaf Peters-de Rijk (f)

sv de LAT

NED

53

11.44.19

80,467

355

23

p

Mike Bertrand

 

NED

87

11.44.53

80,467

391 (new)

24

p

Harrie Wijtsema

Veldlopers

NED

58

11.44.53

80,467

393 (new)

25

p

Albert Dietvorst

KNBLO-NL

NED

61

11.44.53

80,467

392 (new)

26

p

Hansje Zoon (f)

RWV

NED

57

11.45.40

80,467

394 (new)

27

p

Ferdinand van Keeken

kring Gelderland

NED

49

11.48.22

80,467

395 (new)

28

p

Sandra Irene de Graaff (f)

RWV

NED

67

11.48.40

80,467

396 (new)

29

p

Roeland Janssen

WS'78

NED

63

11.53.12

80,467

397 (new)

30

p

Marleen Ramakers (f)

OLAT

NED

54

11.55.15

80,467

398 (new)

31

p

Aart van Dijk

RWV

NED

52

11.55.15

80,467

296

32

p

Maarten Suidman

Gouden-Kruisdragers

NED

65

11.55.27

80,467

358

33

p

Erik Dikken

WS'78, OLAT

NED

67

11.57.55

80,467

302

34

p

Mart Douven

OLAT

NED

54

12.03.46

80,467

306

35

p

Leonidas Rousakakis

KNBLO-NL

NED

60

12.06.41

80,467

 

36

p

Wil Ubben

KNBLO-NL

NED

41

12.19.52

80,467

310

37

p

Piet Stevens

KNBLO-NL

NED

57

12.30.10

80,467

340

38

p

Wim Bandsma

WS'78

NED

50

12.54.49

80,467

 

39

p

Dirk Donders

OLAT

NED

79

13.06.36

80,467

 

40

p

Monique van der Slot (f)

KNBLO-NL

NED

64

13.09.23

80,467

 

41

p

Adriaan van den Dool

rwsv Zuid-Holland

NED

56

13.09.23

80,467

 

42

p

Chris Lauwen

 

NED

52

13.12.23

80,467

 

43

p

Ludo van de Wyngaert

 

NED

61

13.12.23

80,467

376

44

p

Yvette de Kluijver (f)

KNBLO-NL

NED

74

13.53.22

80,467

 

45

w

John Constandinou

Birchfield

GBR

72

14.33.19

80,467

 

46

p

Anita de Roo-van Hoof (f)

wsv Dordtse Vierdaagse

NED

60

15.15.30

80,467

 

47

p

Rense Boomsma

RWV

NED

36

15.15.30

80,467

 

48

p

Pieter Hendrick-Franssen

 

NED

74

15.19.56

80,467

 

DNF

p

Henk Bartelds

OWB

NED

44

14.33.17

68,688

 

DNF

w

Frans Leijtens

RWV

NED

76

07.11.54

52,988

314

DNF

p

Toine Rombouts

DAK

NED

75

05.30.53

41,213

 

DNF

p

Rob Verhagen

 

NED

 

05.04.39

37,288

 

DNF

p

Isis La Croix (f)

WS'78

NED

68

05.53.53

37,288

 

DNF

p

Jaap Piena

wsv BoTu

NED

41

05.54.40

37,288

 

DNF

p

Ad Heije

 

NED

66

06.34.15

37,288

 

DNF

w

Rein Pistorius

RWV

NED

61

03.01.55

25,513

 

 

 

50 km

Starttijd: 12.00 uur zaterdag

place

license (w), no license (p)

name

club

country

year of birth

time

distance (km)

1

p

Dave Bindervoet

RWV

NED

40

06.10.41

50,000

2

w

Rene Wakkee

RWV

NED

65

06.20.59

50,000

3

w

Bauke te Nijenhuis

RWV

NED

35

06.38.49

50,000

4

p

Ron Timmermans

RWV

NED

82

07.06.49

50,000

5

p

Gijsbertus Stam

Haaglanden

NED

47

07.57.48

50,000

6

w

David Hoben

Surrey WC

GBR

52

08.11.12

50,000

7

p

Claire van Hekken (f)

 

NED

75

08.51.39

50,000

8

p

Monique van Kwawegen (f)

KNBLO-NL

NED

68

09.13.47

50,000

DNF

w

Willem van der Bijl

RWV

NED

39

04.00.53

30,375

DNF

p

Jan den Boer

RWV

NED

64

04.58.19

26,450

DNF

p

Glenn Stout

RWV

NED

84

04.59.41

26,450

DNF

p

Fred Odijk

 

NED

65

03.42.14

22,525

DNF

p

Bart Odijk

 

NED

98

03.42.14

22,525